Dlaczego my?

Jeżeli szukasz pożyczki online, oczekujesz bezpieczeństwa i niskich kosztów - jesteśmy dla Ciebie. Nasza pożyczka to spełnienie oczekiwań wielu ludzi, potrzebujących szybkiej gotówki, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu.

Bezpieczeństwo i wiarygodność

Właścicielem marki LEWpozyczka.pl jest Aventus Group Sp. z.o.o., powstała w 2012 r. i będąca częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, obecnej w dwunastu krajach Europy. Aventus Group należy do Związku Firm Pożyczkowych, figuruje w Rejestrze Firm Pożyczkowych oraz jest posiadaczem certyfikatu „Rzetelna Firma” i „Firma Wiarygodna Finansowo”. Od początku swojej obecności na polskim rynku firma jest stale doceniana i wyróżniana w rozmaitych konkursach i plebiscytach.

 

Od 5 lat na rynku pożyczek krótkoterminowych

Aby dobrze się poznać, potrzeba czasu. Jesteśmy z naszymi klientami we wszystkich trudnych finansowo sytuacjach – zawsze dostępni i zawsze gotowi pomóc. My pomagamy w rozwiązywaniu ich finansowych problemów, w realizacji planów, pasji i marzeń, a oni obdarzają nas zaufaniem. A nic nie zobowiązuje bardziej, niż zaufanie klientów, jakie konsekwentnie zaskarbiamy sobie już od 5 lat.

 

Wyważona oferta

Nasi klienci nie są kolejnymi numerami w systemie informatycznym. Nasi klienci to osoby, mają różne imiona i nazwiska, różne historie i różne potrzeby. Z tego względu wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, a wszystkie wnioski o pożyczkę są starannie analizowane przez naszych specjalistów.

Dostępność online 24h

Niespodziewane sytuacje nie wybierają pory dnia, czy tygodnia. W LEWpozyczka.pl doskonale to rozumiemy, dlatego nasz serwis jest do dyspozycji klientów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Konsultanci telefoniczni czekają na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00, w soboty w godz. 8:00-18:00, zaś w niedziele w godz. 9:00-17:00.